top of page

LAMINACE OBOČÍ

,,Je nejžhavější trend v oblasti úpravy obočí." 

Laminace vytváří vzhled nadýchaného, plného a hustého obočí během jediné návštěvy díky zjemnění, vytažení a fixaci přírodních chloupků. Cílem laminace nemusí být "pouze" široké obočí, jak si mnoho lidí myslí, ale také dokáže jemně a delikátně spravit nedokonalosti Vašeho přírodního obočí, jako například zakrýt jizvy či špatně provedený permanentní makeup, dokáže opticky spravit asymetrii a změnit celkově pohled člověka. 

Během prvních 24 h po proceduře nesmíte obočí namočit vodou, být v páře, sauně, doporučuji nespat hlavou v polštáři a vyhnout se jakémukoli mechanickému tření.

Zdarma dostanete kartáček na obočí, díky kterému si každý den budete své nové obočí pročesávat, aby bylo stále krásné a upravené. 

Mnoho lidí se laminace obočí bojí, protože to je podle některých ''až moc''. Naprosto souhlasím ! První den je laminace obočí pro některé klientky opravdu výrazná, ale ničeho se nebojte. Je to pouze první den. Po 24 hodinách bude laminace obočí až o 50% jemnější.  A co je na tom nejlepší? Obočí si vyčesáváte do tvaru, jaký chcete VY ! :) Jeden den můžete být něžná lady, druhý den extravagantní kočka. 

Mějte prosím na paměti, že se kdykoli můžete objednat nejprve na TEST NA ALERGII zdarma ! :) 

DÉLKA PROCEDURY:
cca 60 min.

VÝDRŽ:
1 - 2 měsíce

OPAKOVÁNÍ:
1x za 2 měsíce

  • Facebook
  • Instagram
KLASH BEAUTYCARE

FOTOGALERIE

bottom of page