top of page

ONLINE

ARCHITEKTURA +
ASYMETRIE OBOČÍ

KLASH BEAUTYCARE
ZJISTĚTE VÍCE

PRO KOHO JE ŠKOLENÍ VHODNÉ:

pro začátečníky

Pokud jste začátečník, jistě Vám vrtá hlavou, jak udělat perfektní obočí. Naučte se dělat dokonalé obočí, které nebude mít žádnou chybu nejen ve svém tvaru, ale ani v proporcích ani v žádném jiném směru ! 

KLASH BEAUTYCARE BRONSUN_edited.png

pro pokročilé

Ať už jste pokročilý či profesionál, jsem si na 100% jistá, že se ve školení dozvíte informace, které jste ještě nevěděli a které Vám pomůžou v profesním růstu.

Nevěříte? Přesvědčte se sami :).

all brow masters

Ať už jste začínající či pokročilí, toto školení je pro všechny, kteří se chtějí naučit naprosto vše o vyměření obočí a také vše o problematickém obočí a jak s ním pracovat ! Jedná se o jediné školení v ČR.

Kotva 2

UŽ UMÍTE KRÁSNÉ OBOČÍ, ALE ..

Už umíte krásné obočí, ale pouze, pokud Vám příjde klientka už se svým dokonalým přírodním obočím ? Nevíte, jak obočí správně vyměřit, jak si poradit se složitým obočím a obecně nemáte přehled o problematice obočí?

Toto online školení jsem navrhla jako první a je jediné svého druhu v České republice.

Už se nemusíte bát, když k Vám přijde klientka se složitým obočím, nyní máte možnost

vyhnout se chybám, naučit se rozeznat problematiku v oblasti obočí a hlavně se naučíte, jak

pracovat s problematickým obočím.

Vaše práce bude precizní, dokonalá, bez chyb. 

Školení je formou online, neváže se na konkrétní datum, a proto se jej můžete zúčastnit kdykoli. 

Zjistěte níže obsah školení: 

KLASH BEAUTYCARE

KLASH BEAUTYCARE

ŠKOLITEL:

/ Karolína Bursíková

  • TOP Brow master z České republiky

  • Mezinárodní školitelka

  • Majitelka úspěšného salonu krásy v Ostravě

  • Proškolena největšími světovými špičkami v oboru 

  • Proškolila již několik stovek studentek offline i online

  • Tvůrce několika úspěšných školení v oblasti úpravy obočí

 

Kotva 1

INFO ŠKOLENÍ

Školení bude probíhat online přes sociální síť Instagram. Pro absolvování školení je nezbytné tuto sociální síť mít, jinak se nelze školení účastnit. 

 

 Na soukromý účet, kde budete přidána před začátkem školení, budou nahrány výukové videa. Každé video má max 15 minut. Krom prezentací, které budou převedené na Instagram ve formě videa bude školení také obsahovat video-tutoriály (např. Jak vyměřit obočí a mnoho dalších ukázek). 

 

 Školení je mluvenou formou - v každém videu mluvím (vysvětluju) danou problematiku, proto je důležité mít zapnutý zvuk a informace si zapisovat.

 Nejsem zastáncem skript - proto toto školení NEOBSAHUJE SKRIPTA. Jsem “stará” škola a jsem zastáncem klasické výuky a to tužka a papír. Měla jsem možnost se zúčastnit přes 80 online školení a vždy probíhaly stejnou formou - mluvením a zapisováním. Díky tomu, že jsem si vše zapisovala sama, jsem mnohem lépe vnímala celkově obsah školení a lépe tak vše pochopila, než když jsem jen přečetla skripta.

 

Je PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO prezentaci poskytovat (ukazovat, přeposílat atd) další osobě. 

 Velkou výhodou online školení je, že si ho můžete pustit kdykoli. Nejste vázána na žádný konkrétní čas, školení si zapnete kdykoli budete mít čas a náladu. 

 

 Školení pro Vás bude dostupné po dobu 1 MĚSÍCE (po domluvě možno i prodloužit na potřebnou dobu).

 

OBSAH ŠKOLENÍ

ARCHITEKTURA OBOČÍ - Architektura obočí je speciální vyměření obočí podle tvaru obličeje. Toto téma jsem zavedla na školení jako BONUS. 

Možná už architekturu obočí znáte, ale opakování je matka moudrosti.  Pokud neznáte, máte skvělou příležitost se jí naučit ! V tomto tématu budeme probírat 2 druhy měření, ukážu Vám pomůcky, které používám a které naopak příliš nedoporučuji. 

Taktéž Vám ukážu 3 vychytávky, které můžete použít na trénování, i z pohodlí domova. Postačí Vám k tomu pouze mobil a papír, super, no ne ?  

 

Samozřejmě je v tomto tématu i VIDEOUKÁZKA a to hned několik ! 

1. Videoukázka - měření na živé modelce (technika č.1)

2. Videoukázka - měření na živé modelce (technika č.2)

3. Videoukázka - měření na “papírové” modelce 

4. Videoukázka - měření podle aplikace

5. Videoukázka - měření pomocí telefonu 

 

Architektura obočí Vám otevře bránu do světa BROW BEAUTY, jelikož toto je alfa omega, kterou musí znát každá Brow Master. Navíc bez toho nelze pochopit téma ASYMETRIE OBOČÍ

PROBLEMATICKÉ OBOČÍ - Tady se dostáváme už ke složitějšímu tématu a to ,,Jak spravit problematické obočí?” .

Určitě to znáte, zřídka se stává, že nám do salonu zavítá klientka s opravdu dokonalým obočím. Většinou to je naopak, přichází k nám klientky, které si neví rady se svým obočím a potřebují pomoci. Kvůli tomu jsem připravila tuto kapitolu, kde Vám vše ukážu a vysvětlím. 

PROPORCE OBLIČEJE - Přidáme i trochu anatomie. Ukážeme si, jaké máme proporce obličeje a jak to vlastně souvisí s obočím. Budete se divit, ale celkem dost ! 

 

K tomuto tématu spadá i problematika témat jako např.:

- Tvar očí

- Směr osy oka

- Hloubka očí

- Posazení očí

- Tvar obličeje

OBLIČEJOVÉ SVALY - Víte, že máme na obličeji a krku okolo 57 svalů ? Řekneme si několik nejdůležitějších svalů, které ovlivňují funkci obočí a vysvětlíme si, k čemu slouží. 

I toto velice souvisí s našim dalším velkým tématem a to asymetrie obočí.

 

ASYMETRIE OBOČÍ - Je druhé velké téma tohoto školení. Chci hned ze startu upozornit, že toto téma je spíše TEORETICKÉ, než-li praktické. V této části je samozřejmě zahrnuta videoukázka, jak pracovat s asymetrickým obočím na živé modelce, ale jedná se o těžší a rozsáhlejší téma, abych Vám dopodrobna vysvětlila danou problematiku a Vy v ní pak byla mistr ! 

 

Co bude tedy v této kapitole ?

- Co to je asymetrie obličeje a obočí

- Jaké jsou druhy asymetrie

- Jak ji poznáme

- Čím je způsobena

- Jaké máme typy asymetrie

- Techniky spravení asymetrie

RADY NAD ZLATO - řeknu Ti pár důležitých rad, kterými se řídím u asymetrie obočí, aby vždy bylo vše perfektní.

 

PRAKTICKÁ ČÁST - již zmiňované videoukázky na architekturu obočí všeho druhu (Phiapp, papírová v., Brow mapping a Dot mapping na živé modelce)

- Dále praktická část na spravení asymetrie (2 videoukázky - první videoukázka spravení asymetrie pomocí henny a druhá videoukázka spravení asymetrie pomocí laminace obočí)

 

RECENZE STUDENTEK

KLASH BEAUTYCARE
"Kájo, moc ti děkuji za skvěle strávený čas v mé covidové karanténě, soustředila jsem se na školení a čas mi ubíhal rychleji, Jsem ráda, že jsem se opět posunula dál, teď už jen, aby nás otevřeli, aby se teorie mohla přeměnit v praxi.
Přes svoje mládí jsi skvělý profesionál a už podruhé jsem se mohla přesvědčit, že školení nebylo zbytečné, ale přínosné.

Máš dar, který nemá každý. Informace umí předávat kdekdo, ale vysvětlit je tak, aby je pochopil každý, neumí už každý a tobě se to daří. Cením si tvé trpělivosti, kdy vysvětluje už vysvětlené.

Zůstaň taková, jaká jsi.

Moc si vážím tohom že jsem tě měla možnost potkat."

Andrea Podrygalová, studentka online školení 

ARCHITEKTURA + ASYMETRIE OBOČÍ

bottom of page